Reklama

Avast Mobile Security & Antivirus

Avast Mobile Security & Antivirus APK dla Android

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 6.24.1

Doskonały program do ochrony Twojego Androida

avast! Mobile Security to darmowa aplikacja, służąca do ochrony Twojego smartfona. Zawiera kilka bardzo użytecznych narzędzi, które pozwolą na całościową ochronę systemu i danych. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego Androida, pobierz avast! Mobile Security.

Aplikacja posiada moduł antywirusowy, który pozwala na sprawdzenie konkretnych aplikacji lub folderów. Dodatkowo, można ustalić harmonogram skanów, a tym samym oszczędzić sobie wiele czasu. Ciekawą opcją avast! Mobile Security jest też Doradca ds. prywatności. Wyświetli on listę konkretnych uprawnień i nazwy programów które z nich korzystają. Dzięki temu dowiesz się która z aplikacji ma dostęp do np. Twoich wiadomości lub kontaktów.

Kolejną ważną "umiejętnością" avast! Mobile Security jest współpraca z przeglądarkami mobilnymi i ochrona przed niebezpiecznymi adresami w sieci. Osoby ceniące sobie swój czas wolny i prywatność docenią możliwość tworzenia grup kontaktów i blokowanie SMSów oraz połączeń od konkretnych osób.

Najciekawiej jednak prezentuje się moduł Anti-Theft. Pozwala na ochronę skradzionego telefonu, poprzez jego zdalną kontrolę przez innego, zaufanego użytkownika. Na ekranie skradzionego lub zgubionego smartfona można też wyświetlić dowolną informację i całkowicie zablokować system.

avast! Mobile Security to świetny program, który zapewni Ci całościową ochronę telefonu przed niebezpieczeństwami. Przyda się zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom. Jeśli jesteś posiadaczem smartfona z Androidem, koniecznie sprawdź avast! Mobile Security.

Zalety

  • Ogrom opcji
  • Dobry moduł ochrony przed kradzieżą
  • Możliwość blokowania SMSów i przychodzących połączeń

Wady

  • Niektóre opcje wymagają roota

Reklama

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na android

Reklama

Avast Mobile Security & Antivirus

Download

Avast Mobile Security & Antivirus 6.24.1 dla Android

Reklama

Opinie użytkowników o Avast Mobile Security & Antivirus

Czy próbowałeś Avast Mobile Security & Antivirus? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Avast Mobile Security & Antivirus

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×