Avast Mobile Security & Antivirus

Avast Mobile Security & Antivirus dla Android

Doskonały program do ochrony Twojego Androida

avast! Mobile Security to darmowa aplikacja, służąca do ochrony Twojego smartfona. Zawiera kilka bardzo użytecznych narzędzi, które pozwolą na całościową ochronę systemu i danych. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego Androida, pobierz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogrom opcji
  • Dobry moduł ochrony przed kradzieżą
  • Możliwość blokowania SMSów i przychodzących połączeń

Wady

  • Niektóre opcje wymagają roota

Doskonały
9

avast! Mobile Security to darmowa aplikacja, służąca do ochrony Twojego smartfona. Zawiera kilka bardzo użytecznych narzędzi, które pozwolą na całościową ochronę systemu i danych. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego Androida, pobierz avast! Mobile Security.

Aplikacja posiada moduł antywirusowy, który pozwala na sprawdzenie konkretnych aplikacji lub folderów. Dodatkowo, można ustalić harmonogram skanów, a tym samym oszczędzić sobie wiele czasu. Ciekawą opcją avast! Mobile Security jest też Doradca ds. prywatności. Wyświetli on listę konkretnych uprawnień i nazwy programów które z nich korzystają. Dzięki temu dowiesz się która z aplikacji ma dostęp do np. Twoich wiadomości lub kontaktów.

Kolejną ważną "umiejętnością" avast! Mobile Security jest współpraca z przeglądarkami mobilnymi i ochrona przed niebezpiecznymi adresami w sieci. Osoby ceniące sobie swój czas wolny i prywatność docenią możliwość tworzenia grup kontaktów i blokowanie SMSów oraz połączeń od konkretnych osób.

Najciekawiej jednak prezentuje się moduł Anti-Theft. Pozwala na ochronę skradzionego telefonu, poprzez jego zdalną kontrolę przez innego, zaufanego użytkownika. Na ekranie skradzionego lub zgubionego smartfona można też wyświetlić dowolną informację i całkowicie zablokować system.

avast! Mobile Security to świetny program, który zapewni Ci całościową ochronę telefonu przed niebezpieczeństwami. Przyda się zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom. Jeśli jesteś posiadaczem smartfona z Androidem, koniecznie sprawdź avast! Mobile Security.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na android

Avast Mobile Security & Antivirus

Download

Avast Mobile Security & Antivirus 6.15.1

Opinie użytkowników o Avast Mobile Security & Antivirus

Sponsorowany×